Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: url
hu: webcím

en: name
hu: név

en: Other
hu: Egyéb

en: Type:
hu: Típus:

en: Data
hu: Adat
