Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma
