Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Data
th: ข้อมูล
