Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ
