Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: name
pt: nome

en: Other
pt: Outros

en: Type:
pt: Tipo:

en: Data
pt: Dados
