Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака
