Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Other
te: ఇతర
