Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Other
ast: Otru
