Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: name
es: nombre

en: Other
es: Otro(s)

en: Type:
es: Tipo:

en: Data
es: Datos
