Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: name
fr: nom

en: Other
fr: Autre

en: Type:
fr: Type :

en: Data
fr: Données
