Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Other
he: אחר

en: Type:
he: סוג:

en: Data
he: נתונים
