Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking
