Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: name
lt: vardas

en: Other
lt: Kiti

en: Type:
lt: Tipas:

en: Data
lt: Duomenys
