Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Other
nn: Andre
