Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ
