Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Other
ro: Altele

en: Data
ro: Dată
