Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Data
ta: தரவு
