Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: name
vi: tên

en: Other
vi: Khác

en: Type:
vi: Kiểu:

en: Data
vi: Dữ liệu
