Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ
