Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Other
bo: གཞན

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
