Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Other
eo: Alia
