Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: name
eu: izena

en: Other
eu: Bestea

en: Data
eu: Datu
