Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Other
jv: Liyané
