Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Type:
kn: ಬಗೆ:

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
