Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Other
ku: هیتر
