Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: name
lv: vārds

en: Other
lv: Citi

en: Type:
lv: Tips:

en: Data
lv: Dati
