Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: name
oc: nom

en: Other
oc: Autre

en: Type:
oc: Tipe :

en: Data
oc: Donadas
