Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: url
pl: odnośnik

en: name
pl: nazwa

en: Other
pl: Inne

en: Type:
pl: Typ:
