Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka
