Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: Other
sq: Tjetër
