Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Other
bg: Други
