Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Other
cs: Jiné
