Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Other
fi: Muu
