Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: name
gl: nome

en: Other
gl: Outro
