Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta5) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Other
it: Altro

en: Type:
it: Tipo:

en: Data
it: Dati
