Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: url
ja: URL

en: Other
ja: その他

en: Data
ja: データ
