Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр
