Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Other
my: အခြား

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
