Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: name
sv: namn

en: Other
sv: Övriga

en: Type:
sv: Typ:
