Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Name
cy: Enw

en: Other
cy: Arall
