Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
