Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
