Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Other
tr: Diğer

en: Type:
tr: Tür:

en: Data
tr: Veri
