Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: name
uk: ім'я

en: Other
uk: Інше

en: Type:
uk: Тип:

en: Data
uk: Дані
