Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: name
da: navn

en: Other
da: Anden
