Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Other
el: Άλλο

en: Data
el: Δεδομένα
