Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: url
et: veebiaadress

en: name
et: nimi

en: Other
et: Muu

en: Data
et: Andmed
