Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Other
gu: અન્ય

en: Data
gu: માહિતી
