Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: name
id: nama

en: Other
id: Lainnya
