Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Other
ka: სხვა
